Adobe Stock

Tworzenie strony internetowej, sklepu internetowego, bloga lub innego typu e-witryny wymaga dostępu do wielu treści graficznych. Wykorzystywane są jako tekstury, ilustracje, infografiki, motywy tła oraz na różne inne sposoby. Każdy grafik komputerowy wie, jak uciążliwym zadaniem potrafi być poszukiwanie zamierzonej grafiki w nieprzebranych archiwach internetu. Na szczęście, są sposoby by skrócić potrzebny na to czas. Do chętnie wybieranych rozwiązań należy do Adobe Stock, czyli bank treści graficznych, w którym znajdziesz niemal wszystkie rodzaje grafik i zdjęć, jakie możesz wymyślić. Są dostępne w wysokiej rozdzielczości oraz intensywnej kolorystyce, co pozwala na swobodne manipulowanie nimi oraz dostosowywanie do potrzeb wykonywanego akurat projektu. Zapraszamy do krótkiego wprowadzenia w tematykę Adobe Stock, z którego dowiesz się jakie korzyści płyną z wyboru tego oprogramowania oraz dla kogo jest ono dedykowane 

Adobe Stock – multimedia w zasięgu ręki

 Adobe Stock to niezwykle rozbudowany bank danych wizualnych. Jest kształtowany przez samych użytkowników tego oprogramowania, którzy aktywnie dodają swoje fotografie oraz grafiki. W ten sposób rozrasta się ono z dnia na dzień, stając coraz bardziej wyczerpującym źródłem danych. Dostęp do Adobe Stock nie jest trudny ani drogi – wystarczy dokonać zakupu subskrypcji. Po jej uzyskaniu otrzymasz dostęp do zdjęć wysokiej jakości oraz rozdzielczości, pozbawionych znaku wodnego. Będziesz mógł je pobierać bez obaw o naruszenie praw autorskich, oraz używać zgodnie ze swoimi zamiarami. 

W serwisie Adobe Stock znajduje się obecnie kilkadziesiąt milionów fotografii, wykonanych w różny sposób oraz przedstawiających rozmaite tematy i motywy. Adobe oferuje możliwość ich szybkiego przeszukiwania w celu odnalezienia treści odpowiadających Twoim potrzebom. Możesz wykorzystać je w tworzeniu stron internetowych, blogów, sklepów, aukcji oraz licznych innych miejsc w sieci.

Oprócz zdjęć, w banku Adobe Stock znajdują się także grafiki różnych typów (w tym niezwykle popularne grafiki wektorowe), grafiki 3D, materiały audiowizualne (w wysokiej jakości 4K oraz HD). Masz również możliwość dodawania własnych materiałów, które po udostępnieniu mogą zostać ściągnięte przez innych użytkowników oraz wykorzystane w realizacji ich projektów.

Adobe Stock w codziennej pracy 

Kto korzysta z dostępu do banków Adobe Stock? Wbrew pozorom, nie tylko graficy, ale także specjaliści i pracownicy innych branż. Subskrypcje chętnie wykupują agencje PR, firmy marketingowe i reklamowe, copywriterzy, a także pracownicy redakcji, szkół wyższych oraz licznych innych miejsc. Wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba posiadania dostępu do rozbudowanej bazy danych wizualnych, można korzystać z subskrypcji Adobe Stock. 

Dostęp do Adobe Stock jest w dużym stopniu elastyczny. W zależności od Twojego zapotrzebowania na treści graficzne możesz skorzystać z różnych typów subskrypcji. Oferują one możliwość ściągnięcia określonej liczby grafik, ustalonej przez narzucony odgórnie limit. Istnieje również możliwość wykupienia dostępu bez ograniczeń, z którego korzystają najbardziej zaawansowane firmy tworzące strony internetowe i bannery reklamowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here