Workflow

Workflow to narzędzie, które wspomaga koordynację przepływu pracy w firmie i pozwala automatyzować konkretne działania, w efekcie podnosząc wydajność oraz redukując niepotrzebne koszty.

Sprawne wykonywanie codziennej pracy to jeden z wyznaczników dobrze funkcjonującej i rozwijającej się firmy. Podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących jej organizacji wspomaga narzędzie typu Workflow, będące częścią systemu ERP Streamsoft Verto.

Streamsoft Verto – nowoczesny, wielomodułowy system ERP

Streamsoft Verto jest nowoczesnym systemem ERP, łączącym najlepsze cechy systemów zamkniętych, zawierających gotowy zestaw funkcjonalności (moduły) oraz otwartych, umożliwiających tworzenie dedykowanych rozwiązań w wybranych obszarach, wymaganych przez konkretnego klienta. Jednym z modułów systemu jest właśnie Workflow.

Workflow w systemie ERP Streamsoft Verto – czym jest ?

Workflow jest kluczowym rozwiązaniem zwiększającym efektywność pracy poszczególnych pracowników, jak i grup skupionych wokół konkretnego projektu. Wspomaga podstawowe procesy robocze oraz pozwala określić rolę poszczególnych osób w wykonywanym zadaniu. Usprawnia także transfer informacji pomiędzy pracownikami zaangażowanymi w projekt. Z pomocą narzędzia można również monitorować obciążenie poszczególnych zespołów.
Zgromadzona w ten sposób wiedza umożliwia ocenę postępu oraz skutków podjętych działań i pozwala usprawniać realizację kolejnych projektów czy zadań.

Postaw na elektroniczny obieg dokumentów w firmie

Moduł Workflow Streamsoft Verto wspomaga także pracę z dokumentami. Umożliwia ich sprawne wyszukiwanie, procesowanie (wraz z tworzeniem harmonogramu obiegu) oraz udostępnianie. Elektroniczny obieg dokumentów obniża koszty związane z obsługą dokumentacji i pozwala na jej precyzyjny przepływ, zgodnie z ustaloną kolejnością.

Podsumowując, Workflow w systemie ERP Streamsoft Verto wpływa na prawidłowy przebieg procesów w przedsiębiorstwie. Automatyzuje powtarzalne czynności, powodując, że praca poszczególnych pracowników, czy zespołów wykonujących zadania jest szybsza i wydajniejsza. A firma oszczędza czas i pieniądze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here