Suplementy, witaminy i preparaty ziołowe marki Swanson

Marka Swanson znana jest wielu entuzjastom zdrowego trybu życia z produktów dobrej jakości dostępnych w wyjątkowo korzystnych cenach. W swoim asortymencie marka ta posiada szereg suplementów, witamin i preparatów ziołowych, które pomagają osiągnąć i utrzymać zdrowie całego organizmu. W artykule przyjrzymy się historii powstania firmy i jej założycielowi, a także przedstawimy pokrótce, jakie produkty są przez nią oferowane.

Kim był Leland Swanson? 

Firma Swanson powstała w 1969 roku i była wynikiem pasji i długoletnich poszukiwań zdrowia jej założyciela – Lalanda Swansona. Od tamtej pory dostarcza ona klientom w wielu krajach świata naturalne produkty, które pomagają im zachować zdrowie i dobre samopoczucie.

Leland Swanson urodził się w 1915 roku w USA i przez całe życie jego największą pasją była gra w golfa. Niestety, już na początku lat 50. zaczął odczuwać nieprzyjemne dolegliwości, których przyczyną był rozwijający się artretyzm. Swanson szukał pomocy wśród wielu lekarzy, poddając się różnym terapiom, którym jednak nie udało się go wyleczyć. Wtedy właśnie zaczął szukać wiadomości na temat choroby i sposobów jej leczenia na własną rękę. Wraz z powiększaniem swojej wiedzy na temat naturalnych sposobów dbania o zdrowie, dowiadywał się coraz więcej o możliwościach zdrowotnych, jakie kryły się w różnych suplementach. Gdy zaś poprawiało się jego samopoczucie, kwitła w nim chęć umożliwienia innym korzystania z dobrej jakości suplementów, które mogą poprawić jakość ich życia.

Historia powstania firmy Swanson

Wszystko zaczęło się od jednego hurtowego zamówienia, złożonego na 5 tysięcy sztuk kapsułek z witaminą E, które dotarło do niego z Ohio. Swanson rozpoczął sprzedaż tego suplementu, dostarczając go do drzwi odbiorcy. Tak zaczęła się jego przygoda z udostępnianiem ludziom cennych w jego odczuciu preparatów. Leland Swanson rozszerzał swój asortyment i tak w 1969 roku doszło do utworzenia firmy Swanson Health Products. 

Filozofia i główne założenia marki Swanson

Mottem nowopowstałej firmy stały się słowa: “zadowolenie i życzliwość naszych klientów jest naszym najważniejszym atutem”, które idealnie opisują filozofię przedsiębiorstwa. Głównym założeniem Lelanda Swansona była chęć dostarczania ludziom preparatów wysokiej jakości w możliwie jak najniższej cenie, co poskutkowało rosnącym zaufaniem i lojalnością powiększających się rzesz klientów. 

Asortyment marki Swanson

Marka Swanson oferuje szeroki asortyment produktów, w którego skład wchodzą między innymi:

  • aminokwasy,
  • antyoksydanty,
  • suplementy witaminowe,
  • składniki mineralne,
  • prebiotyki,
  • probiotyki,
  • preparaty ziołowe,
  • preparaty wspomagające odchudzanie,
  • preparaty dodające energii.

Preparaty te przyczyniają się do poprawy zdrowia i samopoczucia osób, które spożywają je regularnie, uzupełniając w ten sposób swoją dietę naturalnymi składnikami. Szczególnie w dzisiejszym, szybko biegnącym świecie, ciężko jest zadbać odpowiednio o wystarczające odżywienie swojego organizmu – również przez niską jakość pożywienia.

Swanson sklep gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość składników, która poświadczona jest między innymi certyfikatem Good Manufacturing Practices (Dobrej Praktyki Wytwarzania) oraz uczestnictwem w niezależnych testach suplementacyjnych. W produktach marki Swanson nie występuje stearynian magnezu – niekorzystny dla człowieka wypełniacz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here