Galaxy Note

Galaxy Note to zaawansowane smartfony do pracy. Note jako pierwszy połączył rysik z telefonem, a sam Galaxy Note20 ultra 5G to smartfon inny, niż te, które znaliśmy do tej pory. Galaxy Note20 nazywany jest komputerem mieszczącym się w kieszeni.

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G – smartfonem przyszłości

Liczysz na najszybszy standard komunikacji mobilnej w twoim smartfonie? Z Galaxy Note20 Ultra 5G to więcej niż pewne, to gwarancja jakości. Smartfon Galaxy Note20 Ultra 5G zawiera jeszcze bardziej zaawansowany rysik S Pen z funkcją Bluetooth i sterowaniem gestami. Jedną z jego największych zalet jest niewątpliwie wyświetlacz Infinity-O Dynamic AMOLED 120 Hz o zredukowanych ramkach. Zachwyca tym, że zapewnia większy rozmiar ekranu przy zachowaniu kompaktowych wymiarów.

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G dostępny jest w trzech kolorach: miedzianym, czarnym i białym. Rozmiar ekranu to 6,9 cala, plusem jest także wysoka rozdzielczość – 108 MP.  Zaś czystą przyjemnością jest pisanie w Samsung Notes. W Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G z łatwością możemy zamienić notatki na tekst, a później tekst na prezentację w programie PowerPoint.

Galaxy note20 ultra 5G – rajem dla graczy i amatorów filmowania

Smartfon galaxy note20 ultra 5G to nie tylko pomocnik w pracy, to również kompan w rozrywce. Hiperszybka sieć 5G i optymalizator wi-fi przenoszą grę na nowy poziom. Jak to możliwe? Potężny i zarazem inteligentny procesor wewnątrz Galaxy Note20 i Note20 Ultra zapewnia, że pobieranie i przesyłanie strumieniowe odbywa się wręcz błyskawicznie. Należy jednak pamiętać, że – by proces przebiegł tak szybko, jak to tylko możliwe – wymaga optymalnego połączenia 5G. A usługi 5G są obsługiwane tylko w miejscach, w których jest dostępna sieć 5G. Faktyczna prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora bądź środowiska użytkownika.

Fanów wideo na pewno zachwyci Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G. Powód jest bardzo prosty – wideo 8K zapewnia wyraźne nagrania z zachowaniem szczegółów, a profesjonalne sterowanie zapewnia kreatywne narzędzia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można edytować materiały w aparacie. Przy użyciu Galaxy Note20 można też rejestrować superpłynną akcję w 120 kl/s lub izolować głosy za pomocą mikrofonu Bluetooth. Można też dodawać poprawki i edytować filmy bezpośrednio w smartfonie. Galaxy Note20 Ultra 5G oferuje też nowość dla fanów aplikacji mobilnych. Samsung DeX został wzbogacony o nowy sposób bezprzewodowej konfiguracji drugiego ekranu, który rozszerza możliwości, jakie daje jeszcze większy wyświetlacz. Można bezpośrednio połączyć się z monitorem lub telewizorem, by w efekcie oglądać filmy i uzyskać dostęp do aplikacji „Galeria” z telefonu za pośrednictwem dedykowanego interfejsu użytkownika DeX, przy czym nadal mieć możliwość korzystania z telefonu. Trzeba jednak pamiętać, że połączenie bezprzewodowe Samsung DeX jest dostępne tylko w telewizorach Smart TV, które obsługują funkcję „Ekran” telefonu. Zaś niektóre aplikacje dla Samsung Dex mogą nie funkcjonować lub wymagać zakupu licencji.

Galaxy Note20 ultra 5G to sprzęt, który spodoba się każdemu – przekonaj się, jakie ma możliwości!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here