Lajki na Instagramie

Prowadzisz konto na Instagramie, jednak nie jesteś zadowolony z ilości lajków, jakie pojawiają się pod twoimi postami? Przeczytaj ten artykuł do końca, a poznasz sprawdzone sposoby na szybkie zdobycie większej liczby polubień.

Jak zdobyć więcej lajków na Instagramie?

Każdy początkujący użytkownik wie, że zdobycie odpowiedniej ilości polubień i obserwatorów na Instagramie nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać. Nie wystarczy wrzucić pierwszego lepszego zdjęcia, opisując go byle jak. Chcąc zainteresować użytkowników naszymi postami, należy zadbać o kilka drobiazgów.

Po pierwsze – zwróć uwagę na jakość zdjęć. W gąszczu niezliczonej ilości obrazków, jakie codziennie pojawiają się na Instagramie, zdjęcia średniej jakości nie wybiją się. Należy zadbać o odpowiednie światło i kompozycję. Warto trzymać się również jednej kolorystyki lub używać konkretnego filtra – wtedy cały profil nabiera estetycznego wyglądu i zachowuje spójność.

Po drugie – zacznij obserwować konta, które cię interesują, a których wcześniej nie śledziłeś. Komentuj, udzielaj się w dyskusjach, wysyłaj wiadomości, zachęcaj do dyskusji. Możesz w ten sposób ujawnić się wśród większej społeczności, tym samym przyciągając uwagę innych użytkowników. Jeżeli to zadanie wydaje ci się zbyt trudne, skorzystaj z oferty strony polskielajki.pl, gdzie możesz wykupić zarówno lajki,jak i obserwatorów. Są to lajki prawdziwych użytkowników, zatem nie musisz się martwić, że nawiązujesz kontakt z botami. Zgromadzenie na początek pewnej liczby lajków i followersów pozwala na dalsze poszerzanie zasięgów, a także tworzy społeczność, do której możesz już spokojnie publikować swój przekaz.

Po trzecie – zadbaj o treść. Aby zatrzymać użytkowników na swoim profilu, musisz ich czymś zainteresować. Umieść w bio ciekawy opis, który przykuwa uwagę. Pod postami zamieszczaj swoje przemyślenia, dziel się wyznawanymi przez siebie wartościami, zaskakuj czytelników ciekawostkami bądź humorystycznymi tekstami. Nie bój się eksperymentować. Twój profil ma wyrażać ciebie, dlatego pozwól się ponieść fantazji i pisz o tym, co autentycznie gra ci w duszy. Być może właśnie twój indywidualny styl przyciągnie kolejnych obserwatorów i zagwarantuje ci sporą ilość polubień.

Like 4 like?

Wiele osób na Instagramie stosuje metodę like4like lub też follow4follow. Polega ona na tym, że użytkownicy wzajemnie lajkują swoje posty i obserwują się. Tego typu metoda może sprawdzić się na samym początku naszej przygody z tym portalem społecznościowym, kiedy dopiero budujemy swoją grupę odbiorców. Jest to jedna pracochłonna metoda, która owszem, przynosi zamierzony rezultat, ale musimy nad nią długo pracować.

Hasztagi

Warto wykorzystywać w opisach swoich zdjęć hasztagi, które są na topie wśród użytkowników Instagrama. Zwiększają one zasięgi i pozwalają znaleźć twoje posty poprzez wyszukiwarkę hasztagów. Te cieszące się największą popularnością to między innymi:

#instagood

#love

#beautiful

#happy

#photooftheday

#art

#instadaily

#smile

Nie należy jednak wpisywać hasztagów tam, gdzie kompletnie one nie pasują. Muszą one być zawsze dobrane do treści zdjęcia, w przeciwnym razie mogą zostać uznane za spam.

Lajki na Instagramie – podsumowanie

Zdobycie lajków na Instagramie nie jest łatwe, ale jest możliwe – i istnieje wiele sposobów, które to zadanie ułatwiają. Jednym z nich jest wykupienie polubień na stronie polskielajki.pl. Innym – stosowanie odpowiednich hasztagów. Kluczowe jest przestrzeganie pewnych zasad, które ułatwiają tworzenie zaangażowanych społeczności. Trzymając się tych wskazówek można szybko zauważyć pozytywne efekty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here