Wielu kierowców poddało się nieodpartemu urokowi pierwszego crossovera Alfa Romeo. To jedyny taki SUV, który spośród innych aut segmentu wyróżnia się niezaprzeczalną elegancją, kultową sylwetką oraz zastosowaniem zaawansowanych technologii. Wszystkie te elementy tworzą bezkompromisową, żądną przygód maszynę.

Jedyny w swoim rodzaju

Spójrz na Stelvio i zakochaj się od pierwszego wejrzenia – to możliwe dzięki unikatowej sylwetce, dynamicznej „twarzy” zaprojektowanej w najmniejszym szczególe, a także aluminiowemu silnikowi wysokiej mocy przemyślanemu w taki sposób, aby dać Ci jak najwięcej frajdy podczas jazdy.  Za wyborem właśnie tego, a nie innego crossovera przemawia obecność Q4 – systemu napędu na wszystkie koła, a także fakt, że masa auta została idealne rozłożona w stosunku 50/50. Prowadzenie tak masywnego samochodu okazuje się niemal subtelne. Trudno nie być entuzjastą w obliczu tak ciekawych rozwiązań – zwłaszcza, jeśli ma się do czynienia z crossoverem, a zatem maszyną stworzoną do jazdy bez trzymanki!

Bądź nieposkromiony!

Stelvio króluje na naszych drogach od niedawna, bo zaledwie od 2016 roku, ale już zdążył zdobyć grono oddanych mu kierowców, którzy ponad wszystko cenią łatwość jego prowadzenia, niezliczone możliwości jezdne, wysokie poczucie perfekcji i bezpieczeństwa, a do tego komfortowe wnętrze stworzone z myślą o wygodzie. Bez względu na panujące warunki Stelvio poradzi sobie z nimi bez najmniejszego problemu. Harmonijne połączenie niebanalnej, opływowej sylwetki i rozwiązań mechanicznych ułatwia prowadzenie samochodu na drodze każdego typu, uzyskiwanie świetnych osiągów i doskonałą zwrotność.

Otocz się luksusem

Z dbałości o znakomite samopoczucie kierowcy Alfa Romeo postawiło również na eleganckie, przemyślane wykończenie wnętrza. Deska rozdzielcza zachęca do działania, a jednocześnie udowadnia, że w kwestii SUV-a nie wszystko zostało przesądzone. Fotel kierowcy zyskał sportowy kształt i został uniesiony, zapewniając maksimum widoczności oraz wygody. Przy tym wnętrze pozostało bardzo proste, konkretne. Wszystko co potrzebne znajduje się w zasięgu wzroku, nie rozprasza, nie przeszkadza. Wnętrze jest estetyczne, luksusowe i minimalistyczne – aby móc skupić się wyłącznie na przyjemności, jaką daje jazda tym nowoczesnym crossoverem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here